Šoubiz 03. dubna 2018   13:16  |  redakce

Prekvapenie v Hollywoode. Channing Tatum a Jenna Dewan sa po deviatich rokoch rozvádzajú

Herec Channing Tatum a jeho manželka Jenna Dewanová pózujú počas príchodu na premiéru filmu Kingsman : Zlatý kruh. / tasr/ap
Herec Channing Tatum sa po deviatich rokoch rozvádza s manželkou a rtiež herečkou Jennou Dewan. Pár svoj rozchod oznámil cez rovnaké statusy na Instagrame. Obaja vo vyhlásení trvajú na tom, že “zostávajú najlepšími priateľmi”, ale akceptujú, že sa ich “cesty rozchádzajú”.

Známy pár má spoločne dcéru Everly, ktorá bude mať päť rokov. Pár však trvá na tom, že aj napriek rozchodu zostávajú “milujúcimi rodičmi”. Manželia sa naposledy ukázali spoločne na verejnosti 6. novembra pri premiére filmu War Dog: A Soldier's Best Friend. O pár dní však už boli na odovzdávaní Kids' Choice Awards oddelene. 

Tatum a Dewan sa zoznámili na nakrúcaní filmu Let's Dance v roku 2006. Zosobášili sa v júli 2009 v Kalifornii. Svoje vyhlásenie začínajú herci tým že sa chcú so svetom podeliť o novú správu a chápu, že to, že musia zdieľať takúto intímnu informáciu je dôsledkom toho, že sú známi. “Za naším rozchodom nie je žiadne tajomstvo. Sme iba dvaja najlepší priatelia, ktorí si uvedomili, že nastal čas, aby sme si dali priestor a pomohli si navzájom žiť radostný život,” píše sa vo vyhlásení.

Témy: rozvod
Ďalšie články
Reklama
Reklama