Sexy 29. dubna 2018   08:34  |  redakce

Miss Slovensko 2018 sa stala Dominika Grecová z Humenného

Zľava 1. Vicemiss SR 2018 Radka Grendová z Revúcej, Miss SR 2018 Dominika Grecová z Humenného a 2. Vicemiss SR 2018 Jasmina Tatyová z Trnavy / tasr
Dominika Grecová z Humenného sa v sobotu večer stala novou Miss Slovensko pre rok 2018. Podľa rozhodnutia poroty sa prvou vicemiss stala Radka Grendová z Revúcej, druhou vicemiss je Jasmina Tatyová z Trnavy.

O držiteľkách týchto ocenení rozhodla porota, ktorej predsedala riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková. Boli v nej Miss Slovensko 2017 Hanka Závodná, módny dizajnér Michael Kováčik, doktorka Alena Pallová z Inštitútu estetickej medicíny, riaditeľka predaja formátov pre strednú a východnú Európu Andrea Gavačová, Miss ČR 2009 Aneta Vignerová, známy český herec Jaromír Hanzlík a Mister Global 2016 Tomáš Martinka.

Finalistky 23. ročníka si rozdelili aj vedľajšie ocenenia. Eva Miss Sympatia sa stala Nicole Hromkovičová, prvej vicemiss Radke Grendovej patrí aj titul Miss Drive a Miss Príjemný hlas, druhá vicemiss Jasmina Tatyová si odnáša aj tituly Miss Press a Miss Pierot, titul Miss Gosh získala Katarína Očovanová.

O titule Eva Miss Sympatia rozhodovalo až do posledných minút priameho prenosu esemeskové hlasovanie divákov. Výťažok z tohto hlasovania poputuje v plnej výške na charitatívny projekt Srdce pre deti, ktorý spravuje Nadácia Pontis.

Program galavečera ponúkol divákom elegantnú fashion šou a viacero hudobných čísiel v podaní Dary Rolins, Emmy Drobnej, Tomáša Buranovského a skupiny Elán, ktorá v premiére predstavila novú pieseň Ľúbim ťa. Tá je pilotným singlom z pripravovaného nového albumu. Moderátorom večera bol rovnako ako pred rokom Libor Bouček.

Nová Miss Slovensko 2018 získala postup na Miss World 2018, honorovanú zmluvu, osobné auto, dovolenku pre dve osoby a mnoho ďalších zaujímavých cien. Prvá vicemiss Slovensko 2018 pocestuje v druhej polovici roka na svetovú súťaž Miss International, druhá vicemiss bude zastupovať Slovensko na súťaži Miss Supranational.

Témy: Miss
Ďalšie články
Reklama
Reklama