Hudba 20. ledna 2018   23:10  |  Lubo Sulko

Na benefičnom koncerte Objatie tónov vystúpia Nela Pocisková a Gladiator

Nela Pocisková / TV Markíza
Headlinermi ôsmeho ročníka benefičného koncertu Objatie tónov, ktorý sa uskutoční 28. januára v športovej hale v Leviciach, budú Nela Pocisková a skupina Gladiator.

Podujatie sa bude i tentoraz niesť v znamení pomoci zdravotne a mentálne postihnutým deťom zo zariadení domovov sociálnych služieb, detských domovov a špeciálnych základných škôl. Okrem Pociskovej a Gladiatoru návštevníkov a návštevníčky poteší aj kapela Heľenine oči či maďarská skupina The Doors Memorial Band a program oživí aj tanečná skupina UnLimited Levice.

Hudobníci sa na koncert už veľmi tešia. „Tieto zmysluplné podujatia usporiadané pre hendikepované deti nám prinášajú veľa dobrých pocitov. Sme radi, že môžeme prostredníctvom našej hudby a našich piesní pomôcť deťom s mentálnym postihnutím a všetkým, ktorí to potrebujú,“ uviedol líder skupiny Gladiator Miko Hladký. „Verím, že v každom z nás je potreba konať dobro. Obdivujem ľudí, ktorí to dokážu robiť nezištne a myslím, že im treba pomáhať, keď už nie priamo, tak aspoň tak, že sa zapojíme tým, čím môžeme. Naším vyjadrovacím prostriedkom je hudba a je len dobre, že ňou môžeme potešiť a zároveň niekomu pomôcť,“ dodal frontman kapely Heľenine oči Martin Mihalčín.

Benefičným podujatím, ktoré sa začne už o 14:00, bude prítomných sprevádzať obľúbený herec Lukáš Latinák. Okrem samotného koncertu čakajú na návštevníkov a návštevníčky so zdravotným postihnutím aj rôzne workshopy. Pripravené sú zumba tance, maľovanie horúcim voskom, pletenie z pedigu, modelovanie z hliny, pletenie náramkov, výroba šperkov z drôtu, pletenie z papiera či ozdobovanie sadrových odliatkov. Nebude chýbať ani nafukovací hrad, maľovanie na tvár a detské tance.

Ďalšie články
Reklama
Reklama